Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací
Úvod> Články> Tank na ovládání

Octněte se na bojovém poli s dokonalým modelem tanku

Tank na ovládání, který naleznete v naší nabídce, má své příznivce i mezi dospělými. Není však divu! Každý tank na dálkové ovládání je vybaven reálnými zvuky běžícího motoru, odstřelovacího děla a také zvuky, které napodobují zasažený cíl a kouřovými efekty.

Tank na ovládáníTank hračka na dálkové ovládání je věrnou kopií skutečných tanků. Tank na ovládání značky Pelikán také umí střílet! Z jeho vzduchového děla jsou vystřelovány plastové BB kuličky o průměru 6 mm, které mohou dostřelit až do vzdálenosti 25 m! Abyste si mohli střelbu nacvičit, tank na ovládání je dodáván spolu s papírovým terčem.

Tank na dálkové ovládání obdržíte již téměř připravený k jízdě, jen si jej můžete zdokonalit podle svého samolepkami a maketovými doplňky, které jsou součástí.

Tank na dálkové ovládání je dle doporučení výrobců vhodný pouze pro vnitřní použití. Prach a špína, které se ve venkovním prostředí mohou do modelu dostat, mohou výrazně zkrátit životnost modelu.

K našim modelům nabízíme také různé příslušenství včetně náhradních dílů. Samozřejmostí je prodloužená záruka na 24 měsíců a záruční i pozáruční servis.

Nabízíme Vám zdarma poradenství a při osobním odběru možnost vyzkoušení modelu. Zakoupením produktů nad 3 000 Kč máte rovněž poštovné zdarma!

Podívejte se na dokonalé tanky na ovládání, se kterými se v mžiku ocitnete na bojovém poli!

Prohlédnout si modely tanků

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Kontaktujte nás

STUDENTKarta ONE TEAM