Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací
Úvod> RC tanky pro venkovní použití

Jsou RC tanky vhodné na ven?

RC tanky pro venkovní použití bohužel obecně určené nejsou. Také výrobci tanků v přiložených návodech nedoporučují tanky užívat venku. I přes kvalitně sestrojené modely z těch nejlepších materiálů může vlhkost, prach a další částice z venkovního prostředí zkrátit životnost RC tanku. To může mít vliv na záruku takto použitého modelu.

Určitě si však modely tanků užijete i ve vhodném vnitřním prostředí, které jim tolik neškodí. V naší nabídce naleznete několik typů soubojových tanků, které jsou velmi detailně propracované a nabízejí spoustu funkcí, například střílení kuliček, kouřové a zvukové efekty, atd. Díky věrohodnému zpracování každého modelu je snadné se nechat vtáhnout na bitevní pole, kde se vžijete do role vojáka v 2. světové válce svádějícího bitvu o záchranu své vlasti.

Každý náš model má ovladač s dosahem od 5 až do 10 metrů a díky tomu tak budete mít svého bojovníka stále na dosah. Ovladač Vám umožňuje tankem pohodlně pohybovat se ve všech směrech nebo u některých modelů střílet na protivníka plastové kuličky.

Podívejte se na kompletní sortiment RC tanků nebo se můžete inspirovat velice oblíbeným modelem Tank Tiger
.

Potřebujete poradit? Obraťte se na nás!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Kontaktujte nás

STUDENTKarta ONE TEAM