Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací
Úvod> Dron s kamerou

Dron s kamerou potěší malé i velké

Každý by se chtěl stát kameramanem svého života, proto bezpilotní dron s kamerou je již dnes bežnou hračkou. Létající dron s kamerou dává Vaším očím křídla a díky tomu můžete vidět svůj život a okolí z ptačí perspektivy. Stačí vzít do ruky vysílač, nastartovat a vytvářet svůj životní film. Díky dostupným mobilním aplikací můžete mít nad drony s kamerou ještě větší kontrolu.

Mezi špičky v této kategirii patří model INSPIRE 1 PRO, nejvyspělejší souprava DJI, která je vybavena těmi nejnovějšími technologiemi, které se dají v této oblasti použít. Pro rekreační létání Vám můžeme nabídnout oblíbený model XBIRD EX250, což je malý, ale velice hbitý „modýlek“.

Dron je opravdu technologicky vyspělý kousek. Model koptéry je opatřen GPS modulem, což znamená, že se v případě ztráty signálu umí sám vrátit na místo startu. Koptéra dokáže udržet své souřadnice bez ohledu na vítr a případné snahy větru o její změnu polohy okamžitě reguluje.

Nabízíme Vám tyto kvadropéry a drony:

Dron s kamerou Dron bez kamery
 

Podívejte se na naši kompletní nabídku multikoptér a dronů nebo se můžete inspirovat některým z modelů kvadrakoptéry. Vybírejte a určitě najdete ten pravý model!

Kontaktní formulář

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Kontaktujte nás

STUDENTKarta ONE TEAM